به تارنمای کانون بازنشستگان خوش آمدید.

Text Size

گزارش عملکرد هیئت مدیره ی کانون

با سلام،

همان گونه که مطلع می باشید هیئت مدیره فعلی کانون در مجمع عادی سالانه که در تاریخ 21/5/92 برگزار گردید انتخاب شدند. اینک عملکرد هیئت مدیره تا تاریخ 30/10/92 را به اطلاع همکاران گرامی می رساند.

جلسات هیئت مدیره

طبق برنامه ریزی صورت گرفته جلسات هیئت مدیره در روز دوشنبه هر ماه برگزار که تاکنون 6 جلسه تشکیل گردیده است و مواردی به شرح زیر در حال پیگیری می باشد.

 1. پرداخت افزایش وام مسکن و جعاله تعمیرات مسکن
 2. پرداخت افزایش حق معیشت به مبلغ 1715000 ریال در سال جاری و پرداخت مابه التفاوت مبالغ پرداخت نشده در سالهای 1390 و 1391
 3. افزایش مبلغ کمک معیشت با تقویت صندوق تامین آتیه
 4. پرداخت افزایش سنواتی بر اساس ماده 41 ائین نامه استخدامی بانکها که از سال 79 تا کنون به بازنشستگان پرداخت نگردیده است وطی سالهای متمادی در شورای هماهنگی کانون بانکها مورد پیگیری قرار داشته است.
 5. افزایش پرداختهای مناسبتی ( پرداختها به مناسبت اعیاد و....)
 6. اصلاح تعرفه های درمانی و حذف فرانشیز
 7. بخشودگی بدهی بازنشستگان پس از فوت (سن بالای 75 سال)

هیئت مدیره به منظور تحقق درخواستهای خود جلساتی با مسئولین بانک به شرح زیر برگزار نمود.

 1. جلسه با حضور جناب اقای فرحی عضو محترم هیئت مدیره وتعدادی از مسئولین محترم بانک در تاریخ 23/6/92
 2. دو جلسه در دفتر آقای کشانی مدیر محترم منابع انسانی وبا حضور تعدادی از مسئولین بانک در تاریخ های 2/7/92 و17/7/92
 3. جلسه در دفتر جناب آقای افخمی مدیرعامل ورئیس محترم هیئت مدیره بانک در تاریخ 26/9/92وپیگیری در خواستهای فوق الذکر که خوشبختانه با نظر مثبت ایشان روبرو گردید و مقرر گردید پیگیری های لازم توسط جناب اقای فرجی معاونت محترم منابع انسانی بعمل اید.

ضمنا موضوع فعالیت شرکت به اندیشان آتیه صنعت مطرح گردید که با توجه به پیگیری های هیئت مدیره شرکت در سالهای اخیر متاسفانه اقدامی از جانب بانک در جهت واگذاری امور خدماتی و پشتیبانی بانک صورت نگرفته است. ایشان واگذاری چنین اموری را امکان پذیر دانستند و مقرر شد با پیگیری جناب آقای فرجی در جهت تحقق در خواستهای هیئت مدیره شرکت و بهبود درامدی بازنشستگان محترم اقدام ضروری انجام گیرد.

اجرای برخی از درخواستها

 1. پرداخت وام جعاله تعمیر مسکن
  با موافقت مدیریت محترم عامل بانک پرداخت وام جعاله صورت پذیرفت که به دلیل سهولت کار تکمیل فرم وام تعداد بسیاری از اعضای محترم کانون در محل دفتر کانون انجام گردید.
 2. امکان گشایش حساب با سود 22 درصد
  با توجه به امکان سپرده گذاری کوتاه مدت با حداقل موجودی 100 میلیون ریال وبا بهره 22 درصد در شعبات بانک صنعت ومعدن برای شاغلین، هیئت مدیره کانون نیز در خواست نمود که بازنشستگان محترم هم بتوانند از این مزیت برخوردار شوند که مورد موافقت قرار گرفت.

سایر اقدامات هیئت مدیره

 1. پرداخت وام قرض الحسنه
  پرداخت وام قرض الحسنه کانون به اعضا از مبلغ 10 میلیون ریال به مبلغ 15 میلیون ریال افزایش یافت.که البته پرداخت وام با توجه به امکانات مالی انجام می گیرد.
 2. برقراری تلفن گویا
  به منظور اطلاع رسانی بهتر به بازنشستگان گرامی تلفن گویا کانون با شماره 88747448 از دیماه سال جاری فعال گردیده است.

در خاتمه خاطر نشان می گردد هیئت مدیره کانون پیگیر سایر در خواست ها نیز میباشد.از شما همکار گرامی درخواست می شود با پیشنهادات و راهنمائیهای خود ما را در این مسیر همراهی فرمائید.